Sklep
0

Gdzie kupować mantylki?

medium_8407089950Wielu klientów trafiło do nas po wcześniejszych poszukiwaniach mantylek na stronach zagranicznych. W krajach, w których ruch tradycjonalistyczny jest dużo mocniej ugruntowany, podobne sklepy istnieją od lat. I jakkolwiek zamówienie z Polski będzie dla zagranicznego sprzedawcy z pewnością miłą niespodzianką, warto się zastanowić, czy taki wybór ma sens.

Nasz sklep to wspólne przedsięwzięcie kilku katolickich rodzin wielodzietnych. Od dawna zajmujemy się tworzeniem sztuki sakralnej,  rękodziełem i krawiectwem. Teraz pod wspólnym szyldem oferujemy nasze wyroby. Mieszkamy w Polsce, tutaj wychowujemy dzieci, tutaj płacimy podatki. Jest to pewna wartość.

Z punktu widzenia klienta zakup u nas jest dużo bezpieczniejszy, niż gdzie indziej. Przestrzegamy restrykcyjnych praw konsumenckich, dokładamy też starań, aby klient miał jak najpełniejszą wiedzę o produkcie, zanim dokona zakupu. Można zamówić u nas dodatkowe zdjęcia koronek, z których uszyte są mantylki, można też poprosić o uszycie wzorów, których wcześniej nie mieliśmy w ofercie. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, którą mantylkę wybrać, można do nas zadzwonić i zasięgnąć porady. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i cieszymy się widząc nasze mantylki na głowach pań w wielu kościołach w Polsce.

Nasz sklep jest również mecenasem Krucjaty Eucharystycznej. Dbamy o to, aby dzieci wyrabiały w sobie pobożne nawyki i wyrosły na ludzi, którzy będą potrafili mówić „tak-tak, nie-nie”.

Dlatego zachęcamy do zakupów u nas. Wspierajmy swoje.

photo credit: Kjunstorm via photopin cc
Podobne
Wrześniowa dostawa mantylek
Nowa dostawa mantylek